kim jestem

Nazywam się Krzysztof Brzewski. Od 23 lat zajmuje się obsługą klienta, sprzedażą, negocjacjami i od 8 lat rozwojem ludzi.
Większość mojego zawodowego życia poświęciłem nauce.

o mnie

Osiem lat temu zrozumiałem, że moją największa pasją jest rozwój osobisty. Ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy przynoszą mi codzienne sukcesy – pomoc we wprowadzeniu zmian na lepsze zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym moich Klientów. Poznawanie mechanizmów decyzyjnych i szerzenie tej wiedzy to mój cel zawodowy.

Jestem praktykiem sprzedaży. Najpierw nauczyłem się, jak sprzedawać w ogóle. Później, jak dobrze i świetnie sprzedawać. Dopiero wtedy zacząłem zastanawiać się, dlaczego moje techniki sprzedaży są tak skuteczne? Co sprawia, że ludzie chcą kupować? Jakimi mechanizmami kieruje się człowiek podejmując decyzje? To fascynuje mnie do dziś. Od 10 lat współpracuję z firmami z branży odnawialnych źródeł energii prowadząc szkolenia i budując skuteczne zespoły sprzedażowe.

Rozwijanie umiejętności sprzedażowych ma ogromny wpływ na każdy aspekt życia. Poznając techniki sprzedażowe uczymy się empatii, rozpoznawania emocji drugiego człowieka, co poprawia nie tylko skuteczność w pracy, ale również przyczynia się do wprowadzenia wielu pozytywnych zmian również w życiu prywatnym.

Sam doświadczyłem tej przemiany.

świat sprzedaży

Dziś mam 39 lat i bacznie obserwuję świat polskiej sprzedaży. Widzę ludzi w każdym wieku zajmujących się sprzedażą z zaangażowaniem i energią. Odważne kobiety i mężczyźni, w których drzemie ogromny potencjał, startują w tym trudnym zawodzie bez wiedzy i wsparcia, których i ja nie miałem dwie dekady temu, kiedy zaczynałem jako początkujący sprzedawca.

Do tej pory brakuje w Polsce szkoleń kompleksowo przekazujących wiedzę o sprzedaży. Zwracających uwagę zarówno na aspekty psychologiczne jak i narzędzia oraz sam proces sprzedażowy. Przekazujących wiedzę, nie tylko umiejętności, w które powinien być uzbrojony na początku swojej drogi każdy handlowiec, doradca czy manager.

Przeczytałem mnóstwo książek o sprzedaży, odbyłem niezliczoną ilość spotkań z klientami, stworzyłem kilka złych procesów sprzedażowych, poznałem i obserwowałem wielu bardzo dobrych sprzedawców. Poświęciłem wiele lat na zdobycie wiedzy i umiejętności sprzedażowych, którymi dzisiaj dzielę się z moimi Klientami.

zacznij zdobywać wiedzę

Poznaj treści które pomogą Ci lepiej zrozumień świat sprzedaży.

zobacz artykuły